Our Quotes

Natura ne aseamana; educatia ne deosebeste.   Confucius

Rezultate Concurs Romanasul "Arta Plastica"

Rezultatele concursului international "Romanasul in lume", 8-9 mai 2009, pentru sectiunea Arta Plastica sunt evidentiate in urmatoarele tabele.
Multumim tuturor celor care au colaborat la buna reusita a actiunii.
Vacanta placuta!

1. Arta plastica – Premii

Nr.
Crt.

Gradinita/localitatea/tara

Premiul

Arta plastica

Cadre didactice

Copii premiati

1.

Gr. P.P. 1 Viseul de Sus-Maramures

I

Arta plastica

CHIRILA ANCA

 

2.

Gr. P.P. 1 Viseul de Sus-Maramures

I

Arta plastica

IUSCU ILEANA

VLAD ANA-MARIA

3.

Gr. P.P. 1 Viseul de Sus-Maramures

I

Arta plastica

HUSZAK RODICA

STREMTAN DARIA

4.

Gr. P.P. 1 Viseul de Sus-Maramures

II

Arta plastica

IUSCU ILEANA

SOROCAN CARMEN

5.

Gr. P.P. 1 Viseul de Sus-Maramures

II

Arta plastica

IUSCU ILEANA

BOCSA OCTAVIAN

6.

Gr. P.P. 1 Viseul de Sus-Maramures

I

Arta plastica

HUSZAK RODICA

BOCSA FABIAN

7.

Gr. Voinicelul – Satu Mare

I

Arta plastica

SINATOVICI MIRELA

SINATOVICI RALUCA

8.

Gr. Voinicelul – Satu Mare

I

Arta plastica

NASUI LIVIA

CIORBA SCHUPLER NIK

9.

Gr. Voinicelul – Satu Mare

I

Arta plastica

NASUI LIVIA

ALEXANDRA TRIFOI

10.

Gr. P.N. 2 Buftea Ilfov

I

Arta plastica

MANEA MIRELA

STEFANIA PANA

11.

Gr. P.N. 2 Buftea Ilfov

I

Arta plastica

MIREA CRISTINA

VAMAN ANTONIA KARINA

12.

Gr. P.N. 2 Buftea Ilfov

II

Arta plastica

DINU MARIA

BADEA ANTOHI SEBASTIAN

13.

Gr. Pinochio - Bacau

I

Arta plastica

CARMEN NEDELCU

MARCU RUXANDRA

14.

Gr. Pinochio

I

Arta plastica

PETEU ANA - MARIA

BUGA ANDREEA

15.

Gr. Bacesti - Vaslui

I

Arta plastica

OLARIU MARIANA

MUNTEANU ANDREI

16.

Gr. Bacesti - Vaslui

I

Arta plastica

OLARIU MARIANA

STRATAN SIMINA

17.

Gr. Bacesti - Vaslui

III

Arta plastica

OLARIU MARIANA

ILIES IOANA

18.

Gr. 197 Zana Florilor - Bucuresti

I

Arta plastica

DINU FILA

EPURE ALINA

19.

Gr. 197 Zana Florilor

I

Arta plastica

BAIASU ANGELA

ALBU MADALINA

20.

Gr. 197 Zana Florilor

I

Arta plastica

CIUPAGEA ADRIANA

IORDACHE CRISTA

21.

Gr. Floare de colt – Piatra Neamt

I

Arta plastica

SAVINOIU ANI

ASARBOAE DELIA

22.

Gr. Floare de colt – Piatra Neamt

I

Arta plastica

IFTIMIA BRANDUSA

TUNA ILINCA

23.

Gr. P.P. 56 Braila

II

Arta plastica

NEAGU ANDREEA

NICOLAE  VLADUT CRISTIAN

24.

Gr. P.P. 56 Braila

III

Arta plastica

NEAGU ANDREEA

MIREA IONUT CIPRIAN

25.

Gr. P.P. 11 Braila

II

Arta plastica

FRUSINA CHIRIAC

COSTEA VALENTIN

26.

Gr. P.P. 11 Braila

III

Arta plastica

FRUSINA CHIRIAC

PETCU ALEXANDRA

27.

Sc. Nr. 4 Vatra Dornei

I

Arta plastica

AFLOAREI VIORICA

NAGHY EDITH

28.

Sc. Nr. 4 Vatra Dornei

III

Arta plastica

AFLOAREI VIORICA

IUGA SIMINA

29.

Sc. Nr. 4 Bacau

II

Arta plastica

ENEA FELICIA

GRADINARU MIRUNA

30.

Gr. P.P.9 Drobeta-Turnu-Severin

II

Arta plastica

PASAT I./ MODEA M.

MARIN RALUCA

31.

Gr. P.P.9 Drobeta-Turnu-Severin

II

Arta plastica

PASAT I./ MODEA M.

ERCEANU SONIA

32.

Gr. P.P. 3 Dorohoi

II

Arta plastica

GROZA CARMEN

AGACHI MIRUNA

33.

Gr. Providentei

I

Arta plastica

FARCAS GHERGHINA ADELA

BALINT ELENA

34.

Gr. Harlau Iasi

I

Arta plastica

ONOFREI TATIANA

ZURBAGIU NICOLE

35.

Gr. Harlau Iasi

II

Arta plastica

ONOFREI TATIANA

CIOBANU ANDREEA

36.

Gr. Harlau Iasi

I

Arta plastica

PETRAS MIHAELA

CHIRIAC DENISA

37.

Gr. Harlau Iasi

I

Arta plastica

ONOFREI TATIANA

GABINAT GEORGIANA

38.

Gr. Harlau Iasi

I

Arta plastica

PETRAS MIHAELA

MOSIESEI ALEXANDRA

39.

Gr. P.N. Tg. Frumos Iasi

I

Arta plastica

SRTOESCU GEOVANINA

ANITOAIE IUSTIN

40.

Gr. P.P. Raducaneni Iasi

I

Arta plastica

ROCA FELICIA

MIHALACHE FLAVIA

41.

Gr. P.N. Pd. Iloaei Iasi

I

Arta plastica

MELINTE PARASCHEVA

TANASE MARIUCA

42.

Gr. P.N. Pd. Iloaei Iasi

I

Arta plastica

MELINTE PARASCHEVA

CARP CRISTINA

43.

Sc. Ciurea Iasi

I

Arta plastica

CALINESCU ECATERINA

PADURARU IOANA BIANCA

44.

Sc. Ciurea Iasi

II

Arta plastica

CALINESCU ECATERINA

ALEXA VLAD

45.

Gr. Bucium Iasi

II

Arta plastica

STAN CARMEN

MANOLE DANIEL

46.

Gr. Bucium Iasi

I

Arta plastica

STAN CARMEN

LUPU IUSTIN

47.

Gr. P.P. 1 Iasi

I

Arta plastica

SECHELARIU P. VANTU E.

UNGUREANU KARINA

48.

Gr. P.P. 1 Iasi

I

Arta plastica

SECHELARIU P. VANTU E.

HILITIANU MIHAELA ISABELA

49.

Gr. P.P. 1 Iasi

I

Arta plastica

CHEPTEA VALENTINA

SOLDAN GABI

50.

Gr. P.P. 1 Iasi

II

Arta plastica

SECHELARIU P. VANTU E.

MOISUC ANA

51.

Gr. P.P. 1 Iasi

III

Arta plastica

CRISTEA ROXANA

POMARLA BIANCA

52.

Gr. P.P. 2 Iasi

I

Arta plastica

CURELARU CATALINA

TUGURLAN TEODORA

53.

Gr. P.P. 9 Iasi

II

Arta plastica

BORCILA C. POPOVICI L.

AVASILOAIE EMILIA

54.

Gr. P.N. 12 Iasi

I

Arta plastica

ISTRATE GABRIELA

VALCEANU LUISA

55.

Gr. P.N. 12 Iasi

I

Arta plastica

CONCITA ECATERINA

ADASCALITA IOANA

56.

Gr. P.N. 12 Iasi

I

Arta plastica

ISTRATE GABRIELA

HORDILA ANA MARIA

57.

Gr. P.N. 12 Iasi

I

Arta plastica

ISTRATE GABRIELA

TUDOSE LEONARD

58.

Gr. P.N. 12 Iasi

II

Arta plastica

ISTRATE GABRIELA

PADURAR FLORIN

59.

Gr. P.N. 12 Iasi

II

Arta plastica

ISTRATE GABRIELA

EUSEBIU AUGUSTIN

60.

Gr. P.P. 9 Iasi

II

Arta plastica

BORCILA C. POPOVICI L.

DUMBRAVA STEFANA

61.

Gr. P.P. 13 Iasi

I

Arta plastica

TRIFAN LACRAMIOARA

IONESCU ADELIN

62.

Gr. P.P. 13 Iasi

I

Arta plastica

TRIFAN LACRAMIOARA

ILAS BIANCA

63.

Gr. P.P. 13 Iasi

I

Arta plastica

TRIFAN LACRAMIOARA

NEGRU IOAN

64.

Gr. P.P. 13 Iasi

I

Arta plastica

TRIFAN LACRAMIOARA

RAZMERITA GEORGIANA

65.

Gr. P.P. 13 Iasi

I

Arta plastica

TRIFAN LACRAMIOARA

FEDOR IOANA

66.

Gr. P.P. 13 Iasi

I

Arta plastica

TRIFAN LACRAMIOARA

TOMULESCU ROXANA

67.

Gr. P.P. 13 Iasi

I

Arta plastica

FOTEA GEORGETA

BIANCA PAPUC

68.

Gr. P.P. 13 Iasi

I

Arta plastica

SAVOR RODICA
ZANET MARIA

PRICOP ILINCA

69.

Gr. P.P. 14 Iasi

I

Arta plastica

VISOTCHI DOINA

 

70.

Gr. P.P. 16 Iasi

I

Arta plastica

DARIE ANA

LATAREANU DELIA

71.

Gr. P.P. 16 Iasi

I

Arta plastica

VALICU LILIANA

PALICI ROBERTO

72.

Gr. P.P. 20 Iasi

I

Arta plastica

DOROJINCA RODICA

PANDEA MIRCEA

73.

Gr. P.P. 20 Iasi

II

Arta plastica

CATALINA TEODORA

ANTON TEODORA

74.

Gr. P.P. 24 Iasi

II

Arta plastica

VIERU VIORICA

TANASE ANCA

75.

Gr. P.P. 24 Iasi

I

Arta plastica

CORDUNEANU MARICICA

SANDU ALEXANDRU

76.

Gr. P.P. 25 Iasi

I

Arta plastica

MARIA CASIAN

MIHALACHE IOACHIM

77.

Gr. P.P. 20 Iasi

I

Arta plastica

DOROJINCA RODICA

UNCHESEL GEORGIANA

78.

Gr. P.P. 28 Iasi

III

Arta plastica

IFRIM M.
MORARU GABRIELA

DASCALU EDUAT

79.

Sc. Ciurea Iasi

II

Arta plastica

CALINESCU ECATERINA

CERCEL LOREDANA

80.

Sc. Horlesti Rediu Iasi

II

Arta plastica

LENUTA CAPRACEA

IACOMI ANDREEA

81.

Sc. Horlesti Rediu Iasi

III

Arta plastica

ANA COCUZ

BULEI BIANCA

82.

Gr. Lunca Cetatuii Iasi

III

Arta plastica

LUPU LUMINITA

ROSU DIANA

83.

Gr. P.P.3 Dorohoi

II

Arta plastica

GROZA CARMEN

CONDURACHE FLAVIA

84.

GIMNASIUM 140 OMSK RUSIA

I

Arta plastica

TATIANA KORABEINIKOVA

SOFIA DIKINA

85.

GIMNASIUM 140 OMSK RUSIA

I

Arta plastica

TATIANA KORABEINIKOVA

ECATERINA KIPERVAR

86.

GIMNASIUM 140 OMSK RUSIA

I

Arta plastica

OLGA KAZANTSEVA

MARK CRISTENSON

87.

GIMNASIUM 140 OMSK RUSIA

I

Arta plastica

EUGENIA BONDARENCO

ECATERINA HRAMOVA

88.

GIMNASIUM 140 OMSK RUSIA

I

Arta plastica

ELENA SALIY

ROMAN FURUTIN

89.

GIMNASIUM 140 OMSK RUSIA

I

Arta plastica

OVCHINNIKOVA GALINA

POLINA POPOVA

90.

GIMNASIUM 140 OMSK RUSIA

I

Arta plastica

OVCHINNIKOVA GALINA

ALEXEI NICONOV

91.

GIMNASIUM 140 OMSK RUSIA

I

Arta plastica

OKSANA KRASNOVA

VLADIMIR GUGLIN

92.

GIMNASIUM 140 OMSK RUSIA

I

Arta plastica

OVCHINNIKOVA GALINA

SLAVA POLIAKOV

93.

GIMNASIUM 140 OMSK RUSIA

I

Arta plastica

ALLA UNGURYAN

DARIA MORAZOVA

94.

GIMNASIUM 140 OMSK RUSIA

III

Arta plastica

ALLA UNGURYAN

MAXIM BALASNOV

95.

GIMNASIUM 140 OMSK RUSIA

II

Arta plastica

IRINA GAIDAR

KIKIL PETROV

 

2. Arta plastica – Premii de participare

Nr.

Gradinita/localitatea/tara

Cadre didactice

Copii premiati

1

Gr. P.N. Raducaneni

DUCA VALERIA

PERCU TEODORA

2

Gr. P.N. 11 Braila

FRUSINA CHIRIAC

GHIOCA RAZVAN

3

Gr. P.P. 2 Iasi

CURELARIU CATALINA

ANTON ELENA

4

Gr. Sinesti Iasi

ADAMACHE LIVIA

GAFFON ANDREEA

5

Gr. P.N. 12 Iasi

ISTRATE GABRIELA

HORDILA ANA-MARIA

6

Gr. S.A.M. Stolniceni Projescu Iasi

PARLEA MARIA-CARMEN

BOSTAN MARIA

7

Gr. S.A.M. Stolniceni Projescu Iasi

CHIRITA MARIA

BOSTAN MARIA

8

Gr. S.A.M. Stolniceni Projescu Iasi

MANOLE CONSTANTA

GALAN ELENA

9

Gr. P.P. 1 Iasi

CHEPTEA VALENTINA

SARBATOARE DAMARIS

10

Gr. P.P. 1 Iasi

CRISTEA ROXANA

RUSU ALEXANDRA

11

Gr. Surorile Providentei Iasi

FARCAS GHERGHINA ADELA

BARNOVEANU SOFIA

12

Gr. P.P. 19  Drobeta Turnu-Severin

PASAT I. – MOCHEA M.

FIRU ECATERINA MARIA

13

Gr. Nr. 3 Dorohoi

GROZA CARMEN

ROTARIU GEORGIANA

14

Gr. Nr. 3 Dorohoi

MURARASU MIHAELA

BEIU MIHAIL

15

Gr. P.P. 2 Buftea Ilfov

MIREA CRISTINA GEORGIANA

NISIPEANU STEFAN

16

Gr. Bacesti Vaslui

OLARIU MARIANA

DONCIU DIANA

17

Gr. P.P. 1 Iasi

CRISTEA ROXANA

PETRICA MARIAN

18

Gr. P.P. 19 Drobeta Turnu-Severin

KESLER MARIA- DOBRICA G.

PREDESCU ANDREI

19

Gr. P.P. 9 Iasi

POPOVICI L.- BORCILA C.

GOLOVCENCO ANDREI

20

Gr. Belcesti Iasi

VASILACHE CRISTINA

APETREI DENISA

21

Gr. P.P. 24 Iasi

VIERU VIORICA

MURGOCI GEORGIANA

22

Gr. P.P. 9 Iasi

POPOVICI L.- BORCILA C.

OJOG JASMINE

23

Gr. P.N. 13 Iasi

TENU MARIANA

CUCOS IOANA

24

Gr. P.P. 9 Iasi

POPOVICI L.- BORCILA C.

CICALA BIANCA

25

Gr. P.P. 19  Drobeta Turnu-Severin

KESLER MARIA- DOBRICA G.

MANESCU BIANCA

26

Gr. Belcesti Iasi

BUTUC PARASCHEVA

PASTRAVARU DANIEL

27

Gr. P.P. 1 Iasi

BURSUC R.- GAVRILUTA R.

HARMANESCU BOGDAN

28

Gr. P.P. 1 Iasi

BURSUC R.- GAVRILUTA R.

CARAUS OANA

29

Gr. P.P. 1 Viseul de Sus-Maramures

NASUI ANA

PAULIUC CALIN

30

Gr. P.P. 1 Iasi

BURSUC R.- GAVRILUTA R.

PETRACHE MIRUNA

31

Gr. P.P. 1 Viseul de Sus-Maramures

HUZSAC RODICA

HURDUC CRISTINA

32

Gr. P.N. 56 Braila

RADU ICA

BALAN DIAANA

33

Gr. P.P. 1 Iasi

BURSUC R.- GAVRILUTA R.

CUSNIRIUC DARIUS

34

Gr. P.N. 56 Braila

RADU ICA

DRAGU ANDREI

35

Gr. P.N. Raducaneni Iasi

BOTEZATU G.

SCRIITORU MARIAN

36

Gr. Lunca Cetatuii Iasi

LUPU LUMINITA

DOROBAT MATEI

37

Gr. P.P. 21 Iasi

BOTEZ SILVIA

CANARE BIANCA

38

Gr. P.N. Raducaneni Iasi

CALIMESCU LINA

SCIITORU RAZVAN

39

Gr. P.N. Raducaneni Iasi

ROCA FELICIA

LUPU STEFANIA

40

Gr. P.N. Raducaneni Iasi

CALIMESCU LINA

DRAGAN VIVIANA

41

Gr. P.P. 27 Iasi

GHEORGHIES DIANA

STRUGARIU SIMONA

42

Gr. P.N. Raducaneni Iasi

DUCA VALERIA

ZAMFIR ANA

43

Gr. P.P. 11 Braila

CHIRIAC FRUSINA

IRIMIA BIANCA

44

Gr. Bacesti Vaslui

OLARIU MARIANA

BURGHELEA DENISA

45

Gr. P.P. 13 Iasi

SAVA RODICA- ZANET MARIA

BURLA MIHAELA

46

Gr. P.P. 1 Iasi

CHEPTEA VALENTINA

NITA ADRIAN

47

Gr. P.P. 19  Drobeta Turnu-Severin

PASAT I. – MOCHEA M.

MARCU MARIA

48

Gr. Nr. 3 Dorohoi

DAMEAN STELA

ISTRATE ALEXANDRA

49

Sc. Nr. 4 Moinesti Bacau

ENEA FELICIA

STAMATIN ANDREEA

50

Gr. P.P. 2 Iasi

CURELARIU CATALINA

BURUIANA DANIELA

51

Gr. Surorile Providentei Iasi

FARCAS GHERGHINA ADELA

CONSTANTINESCU MALINA

52

Sc. Horlesti Iasi

LENUTA CAPRACEA

VICOL ANDREEA

53

Gr. P.P. 2 Buftea Ilfov

DINU MARIA

VOICU ELENA

54

Sc. Curaturi Ciurea

CALIMESCU ECATERINA

ZAPOROJANU DRAGOS

55

Gr. P.N. Onesti Vaslui

PAVEL RELICA

MITITELU DRAGOS

56

Sc. G. Ibraileanu Iasi

CRISTEA CORNELIA

CRETU SEBASTIAN

57

Gr. P.N. Onesti Vaslui

PAVEL RELICA

ANTIP DANIEL

58

Gr. P.N. 12 locatia 10 Iasi

PAPALUTA IULIANA

BARDITA MATEI

59

Gr. P.P. 1 Viseul de Sus-Maramures

NASUI LIVIA

IERIMA ALEXANDRA

60

Gr. Floare de bujor- Tg. Bujor

NANU RALUCA

 

61

Gr. Lunca Cetatuii Iasi

LUPU LUMINITA

PRUTEANU ANDRA

62

Gr. P.P. 21 Iasi

MURARIU MARCELINA

COSTIN ALEX

63

Gr. P.N. Onesti Vaslui

PAVEL RELICA

PETROVICI DANIELA

64

Gr. Lunca Cetatuii Iasi

LUPU LUMINITA

COSTIUG ALIN

65

Gr. P.P 1 Iasi

HEREA M.

GUSTAV DIANA

66

Gr. P.P. Harlau Iasi

PETRAS MIHAELA

PASLARIU STEFAN

67

Gr. P.P. 29 Iasi

IFRIM MARGARETA- MORARU G.

BUMBAC SABINA

68

Gr. P.P. 25 Iasi

CASIAN MARIA

ILIE OANA

69

Gr. P.P. 11 Braila

DIMA STELUTA

TAPOR EDUARD

70

Gr. P.N. 12 locatia 10 Iasi

PAPALUTA IULIANA

TOPLICEANU ELENA

71

Gr. P.P. 27 Iasi

MAXIM MARIANA

SARBU ALINA

72

Gr. P.P. 28 Iasi

MORARU G.- IFRIM M.

CASIAN GEORGE

73

Gr. P.P. 9 Iasi

POPOVICI L.- BORCILA C.

FLOREA ALEXANDRU

74

Gr. P.P. 20 Iasi

RODICA DOROSINCA

MATEI CORICIUC

75

Gr. P.P.13 Iasi

MENDILOVICI ELENA

ALEPOAEI FLORIN

76

Gr. P.P. 20 Iasi

TEODORU CATALINA

LUNGU FABIAN

77

Gr. P.P. 13 Iasi

POPA ANGELICA

AGAPE SOFIA

78

Gr. P.P. 11 Iasi

BUTNARIU ADRIANA

TUDOR DANA

79

Gr. P.P. 1 Viseul de Sus-Maramures

GALBAN-NASUI LIANA

BOSCA FABIAN

80

Gr. P.P. 11 Iasi

LACATUS EMANUELA

POMARLA BIANCA

81

Gr. P.P. 11 Iasi

LACATUS EMANUELA

RUSU ALEXANDRA

82

Gr. P.P. 11 Iasi

LACATUS EMANUELA

MARCIUC DARIAN

83

Gr. Bucium Iasi

PLAMADEALA PAULA

GATU NICOLA

84

Sc. Nr. 4 Bacau

ENEA FELICIA

COMANESCU ALIN

85

Gr. Nr. 3 Dorohoi

DAMEAN STELA

MUNTEANU CRISTIAN

86

Gr. P.P.12 Iasi

BEJAN MARIANA

TUDOSE SEBASTIAN

87

Gr. P.P. 56 Braila

NEAGU ANREEA

POPESCU FLORIN

88

Gr. P.P. 21 Iasi

MURARIU MARCELINA

TEODOR BIANCA

89

Gr. P.P. 11 Iasi

BUTNARIU A.

CAZACU ADINA

90

Gr. P.P. 9 Iasi

POPOVICI L.- BORCILA C.

CIOFU ANDRADA

91

Gr. P.P. 1 Viseul de Sus-Maramures

CHIRILA ANCA

 

92

Gr. P.P. 1 Iasi

HEREA D.

SAMSON BIANCA

93

Gr. P.P. 1 Iasi

BURSUC R.- GAVRILUTA R.

ROMAN CAMELIA

94

Gr. P.N. Raducaneni

DUCA VALERIA

LUPU IOANA

95

Gr. P.N. Raducaneni

BOTEZATU G.

TURCANU DIANA

96

Gr. P.P.27 Iasi

MAXIM MARIANA

COTIUGA ANA-MARIA

97

Gr. Sinesti Iasi

ADAMACHE LIVIA

ONALAU MIHAELA

98

Gr. Nr. 3 Dorohoi

GROZA CARMEN

BARBACARIU ALEXANDRA

99

Gr. Lunca Cetatuii Iasi

LUPU LUMINITA

PETRACHE TOMA TEODORA

100

Gr. P.P. 28 Iasi

MORARU G.- IFRIM M.

URSACHI ANA

101

Gr. P.P. 2 Buftea Ilfov

MIU FLOAREA

FLORESCU ELIANA

102

Gr. P.P. 1 Viseul de Sus-Maramures

ISCU ILEANA

SIMON BIANCA

103

Sc. G. Ibraileanu Tg. Frumos

CRISTEA CAMELIA

STUPCANU MADALINA

104

Gr. P.N. Tg. Frumos

STROIESCU GIOVANINA

GIURGIUVEANU VLAD

105

Gr. P.P. 13 Iasi

SAVA RODIAC - ZANET MARIA

NESTIAN NARCISA

106

Gr. Nr. 3 Dorohoi

LUNCA TEREZA

CURCA PAULA

107

Gr. Nr. 4 Vatra Dornei

AFLOAREI VIORICA

PASCARI OANA

108

Gr. Floare de bujor- Tg. Bujor

OPRISAN MARIA

 

109

Gr. P.P. 1 Viseul de Sus-Maramures

IUSCU ILEANA

TOMAN ALEXANDRA

110

Sc. Nr. 4 Moinesti Bacau

ENEA FELICIA

DUMITRU BRANDUSA

111

Gr. P.N. Petrosani Arges

TACHE MEDICA

CAVESCU ANDREI

112

Gr. P.N. Petrosani Arges

TACHE MEDICA

DANILA DANIEL

113

Sc. Horlesti Iasi

ANA COCUZ

NOVENSCHI IULIAN

114

Gr. Nr. 4 Vatra Dornei

AFLOAREI VIORICA

NAGY EDITH

115

Gr. P.N. Petrosani Arges

TRAISTARU MARIA

VASILE ROBERT

116

Gr. P.N. Petrosani Arges

TRAISTARU MARIA

MILESCU ONISIM

117

Gr. P.P. 1 Viseul de Sus-Maramures

NASUI LIVIA

POP SEBASTIAN

Radio News



"Oamenii nu se nasc,
se formeaza."


D. Erasmus

© 2010 - Gradinita Sf. Sava Iasi - Toate drepturile rezervate

Concept Site: Director Profesor Iuliana Gorea